Przedstawiciele Wydziału Filologicznego z wizytą w Hongkongu i na Tajwanie

06.03.2017
Władze Wydziału Filologicznego i Instytutu Orientalistyki UJ złożyły w październiku 2016 roku oficjalną wizytę w ośrodkach akademickich Hongkongu i Tajwanu
więcej o Przedstawiciele Wydziału Filologicznego z wizytą w Hongkongu i na Tajwanie

Zadania i wyzwania dla sinologa w zmieniającym się świecie

11.12.2016
Wykład dr Marcina Jacoby'ego
więcej o Zadania i wyzwania dla sinologa w zmieniającym się świecie

Sinological Studies in Central Europe

20.04.2016
więcej o Sinological Studies in Central Europe

Letnia szkoła językowa w Fukuoka International Academy

17.06.2015
FUKUOKA INTERNATIONAL ACADEMY organizuje kursy językowe w dniach 13.7-2.8 oraz 4.8-28.8
więcej o Letnia szkoła językowa w Fukuoka International Academy