Wykłady dra Ákosa Bertalana Apatóczky'ego

Termin: 03.06.2019

Wykłady dra hab. Ákosa Bertalana Apatóczky'a

Instytut Językoznawstwa oraz Instytut Orientalistyki serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykłady, które wygłosi dr hab. Ákos Bertalan Apatóczky, sinolog i mongolista z Uniwersytetu Kościoła Reformowanego im. Gáspára Károliego (Węgry).

Wykłady:

Chińskie biura tłumaczeń w okresach Yuan, Ming i Qing (poniedziałek, 3 czerwca, godz. 18:00–19:30, sala 301)

Użycie pisma chińskiego dla zapisu języków obcych w okresach Yuan i Ming (wtorek, 4 czerwca, godz. 16:30–18:00, sala 402)

Węgiersko‐mongolskie związki leksykalne (środa, 5 czerwca, godz. 18:15–19:40, sala 230)

Wykłady odbędą się w budynku przy al. Mickiewicza 3 i zostaną wygłoszone w języku angielskim. Zapraszamy!

Data opublikowania: 26.05.2019