Wykład dr Anny Zielińskiej-Elliot

wykład dr Anny Zielińskiej-Elliot

13 maja 2019 (poń), godz. 13:00-14:30

Kolegium Śląskie, al. Mickiewicza 3, sala 331

Zakład Japonistyki i Sinologii zaprasza na wykład okolicznościowy dr Anny Zielińskiej-Elliot pt. "Między językami i kulturami — Haruki Murakami w tłumaczeniu".

Dr Zielińska-Elliot jest tłumaczką współczesnej literatury japońskiej, znana przede wszystkim z tłumaczeń Harukiego Murakamiego, ale także Mishimy Yukio i Yoshimoto Banana. Pracuje na Uniwersytecie Bostońskim.

Data opublikowania: 06.05.2019